Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

Verve

Verve to marka oferująca wiele produktów potrzebnych przy pracach ogrodniczych. Jeśli samodzielnie dbasz o swój ogród lub jesteś profesjonalnym ogrodnikiem, to z pewnością wyroby tego producenta pomogą ci rozwijać swoją roślinność. Wśród produktów marki znajdziesz nasiona oraz nawozy i bardzo duży wybór narzędzi ogrodniczych.

Od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a nawet zimą w ogrodzie jest wiele do zrobienia. Zanim przyroda obudzi się do życia przytnij gałęzie krzewów i drzew owocowych za pomocą sekatorów Verve z ergonomicznymi rączkami. W ofercie marki znajdziesz ich duży wybór, co sprawia, że z łatwością dobierzesz narzędzie lub kilka narzędzi, które będzie spełniać Twoje wymagania. Możesz wybierać między sekatorami o krótkich i długich uchwytach, ułatwiających dotarcie do wysoko położonych gałęzi. Do kopania ziemi pod warzywnik lub rabatkę wykorzystaj wygodny szpadel lub łopatę. Na koniec możesz wygładzić grządki grabiami. Nawet w miniaturowym ogrodzie, jakim jest balkon czy taras, przydatne będą drobne narzędzia – mała łopatka, pazurki i grabki. Dzięki ich niewielkim rozmiarom można je wygodnie przechowywać i zabierać ze sobą na przykład na działkę.

Marka Verve dostarcza także ziemię przystosowaną do upraw konkretnych roślin. Odpowiednio przygotowana gleba sprzyja ich wzrostowi. Dostępne są także specjalistyczne nawozy przeznaczone do różnych gatunków roślin, również tych rzadko spotykanych. Z Verve wygodnie zadbasz o nawodnienie ogrodu – marka posiada w ofercie szeroki asortyment z tej kategorii. Węże, złączki, pistolety do podlewania oraz zraszacze ułatwią Ci podlewanie.