Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

Performance Power

Performance Power jest marką specjalizująca się w narzędziach elektrycznych do majsterkowania oraz prac w ogrodzie. Posiadając te urządzenia będziesz mógł w warunkach domowego warsztatu przeprowadzić wiele działań na profesjonalnym poziomie. Narzędzia Performance Power nadają się doskonale dla osób lubiących samodzielnie dokonywać remontów i napraw, a także dla osób zajmujących się rękodziełem.

W ofercie Performance Power dostępne są elektronarzędzia przeznaczone do prac stolarskich. Jeśli pracujesz z drewnem, to z pewnością zainteresują Cię wyrzynarki i opalarki. Stosując te urządzenia w łatwy sposób wytniesz pożądane kształty oraz ozdobisz drewniane przedmioty w wyjątkowy sposób. Dzięki szlifierce wygładzisz nierówności i zadry na ich powierzchniach. Polecamy także polerkę służącą do rozprowadzania wosku w profesjonalny i szybki sposób.

Marka Performance Power oferuje szeroki wybór narzędzi do prac ogrodniczych. Za pomocą glebogryzarki spulchnisz nawet bardzo twardą ziemię, aby potem zasiać na niej trawę lub posadzić warzywa i kwiaty. Wertykulator działa podobnie, sprawdzając się na terenach o mniejszej powierzchni. Kosiarką szybko i wygodnie podetniesz murawę. Performance Power produkuje także wydajne pompy do oczek wodnych i niewielkich stawów, które uatrakcyjniają wygląd ogrodu.