Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

Magnusson

Produkty oferowane przez markę Magnusson to narzędzia ręczne. Wśród nich dostępne są wszystkie przedmioty przydatne w garażu, warsztacie i w domowej skrzynce narzędziowej. Narzędzia Magnusson sprawdzą się podczas majsterkowania, naprawy samochodu i roweru, a także przy drobnych remontach i bieżących naprawach w domu.

W garażu i warsztacie sprawdzą się duże zestawy narzędzi Magnusson. Możesz wybierać spośród kompletów wkrętaków, kluczy nasadowych czy bitów. Posiadając rozmaite rozmiary tych narzędzi wykonasz sprawnie zaplanowane prace. Wszystkie zestawy możesz kupić zapakowane w praktyczne walizki, które pomogą otrzymać porządek w warsztacie oraz zapewniają wygodę w transporcie.

Oferta marki Magnusson obejmuje funkcjonalne skrzynki narzędziowe. Korzystając z nich, poukładasz narzędzia tak, że będą pod ręką zawsze w tym samym miejscu. Do skrzynki narzędziowej wrzuć młotek, wkrętaki i klucze o różnych wymiarach. Przydadzą się także szczypce i kombinerki do precyzyjnego łapania materiałów podczas pracy. Tak wyposażona skrzynka narzędziowa przyda się w każdym domu, stanowiąc podstawowy zestaw naprawczy, przydatny w różnych okolicznościach.

Jeśli potrzebujesz przyrządów do pomiarów, skorzystaj z miarek i poziomic Magnusson. Zwijane miarki zajmują niewiele miejsca, a są niezastąpione podczas remontów i na co dzień. Poziomice pomagają podczas prac budowlanych, ułatwiając ustalenie równych powierzchni. Precyzyjne pomiary sprawią, że unikniesz przykrych niespodzianek po zakończeniu prac.