Produkty
Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

MacAllister

MacAllister to marka, która dostarcza produkty przydatne do majsterkowania w domu czy warsztacie oraz do pielęgnacji ogrodu. Oferuje szeroki wybór elektronarzędzi przeznaczonych do wykonywania rozmaitych prac i akcesoriów do nich. Jeśli jesteś majsterkowiczem lub zajmujesz się tworzeniem rękodzieła, to z pewnością znajdziesz w tej ofercie wiele produktów dla siebie.

Przydomowy warsztat warto zaopatrzyć w podstawowe elektronarzędzia, takie jak wiertarka czy młotowiertarka oraz wiertarkę akumulatorową. Przydadzą się podczas wykonywania remontów i napraw, a dodatkowe akcesoria sprawią, że będziesz mógł pracować z różnymi materiałami. Jeśli potrzebujesz bardziej specjalistycznych narzędzi, to marka MacAllister również je dostarczy. W Twoim warsztacie może znaleźć się stołowa pilarka do drewna, przecinarka i pilarka do glazury. Korzystając z nich zyskasz możliwość samodzielnego wykonania remontu oraz tworzenia stolarki.

Produkty MacAllister przyjdą również z pomocą podczas prac ogrodniczych. Do dbania o murawę przyda się kosiarka oraz podkaszarka spalinowa, która ułatwi dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Za pomocą piły spalinowej z łatwością zetniesz suche gałęzie, a elektryczne nożyce ułatwią Ci dbanie o żywopłot i ozdobne rośliny iglaste. Za pomocą nożyc podetniesz je i nadasz krzewom fantazyjne kształty. Podczas jesiennych porządków przydatny jest odkurzacz do liści, który pozwala na szybkie zebranie obumarłych części roślin w jedno miejsce.