Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

JCB

Marka JCB specjalizuje się w produkcji elektronarzędzi i akcesoriów uzupełniających. Wyroby tej marki są przeznaczone dla profesjonalistów oraz dla majsterkowiczów. Solidne elektronarzędzia pomagają wykonać wiele prac remontowych i budowlanych, a także przydają się do codziennych napraw i wykonywania rękodzieła. Dzięki produktom JCB wykonasz wiele prac, nie odczuwając zbytniego zmęczenia.

Wiertarki i młotowiertarki o dużej mocy sprawdzą się na każdej budowie. Wysoka częstotliwość udarów ułatwia wiercenie w twardych materiałach, na przykład w betonie. Wykonywanie otworów z narzędziami marki JCB przebiega szybko i przekłada się na zadowalające efekty. Wiertarki i młotowiertarki są przydatne także na co dzień, gdy nie przeprowadzamy dużych remontów, a chcemy jedynie coś naprawić czy na przykład przymocować coś do ściany. Marka JCB dostarcza szeroki wybór wierteł pasujących do różnych materiałów. Zaopatrując się w kilka kompletów, będziesz mógł pracować z drewnem, cegłą, betonem, metalem, a nawet szkłem.

Mniejsze wkrętarki akumulatorowe przydadzą się do majsterkowania i wykonywania rękodzieła. Mają mniejszą moc, ale ich zaletą jest mobilność. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu można je przenosić w dowolne miejsca i tam dokonywać napraw, co jest przydatne na przykład w ogrodzie czy na działce. Posiadając praktyczną wkrętarkę akumulatorową nie będziesz musiał wkręcać żadnych śrub ręcznie, co wpływa znacznie na skrócenie czasu pracy.