Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

Geom

Marka Geom dostarcza do sklepów Castorama stolarkę okienną i drzwiową oraz praktyczne rolety. Korzystając z tych produktów wykończysz estetycznie dom czy mieszkanie. Spośród wielu dostępnych wariantów stylistycznych i kolorystycznych z łatwością dobierzesz ten, który najbardziej będzie pasował do Twojego wnętrza.

Okna dachowe sprawdzają się na poddaszach i przy adaptacji strychu. Umożliwiają podziwianie widoku na zewnątrz oraz są wygodne w obsłudze. Okna połaciowe marki Geom wyróżniają się dobrym izolowaniem termicznym oraz akustycznym, co przekłada się na przyjemną atmosferę w pomieszczeniu, wolną od hałasu z zewnątrz i zachowującą odpowiednią temperaturę. Od wewnątrz posiadają ramę z drewna sosnowego, która prezentuje się estetycznie. Wśród produktów marki znajdziesz okna o różnych wymiarach oraz akcesoria do ich montażu.

Do okien dachowych warto dopasować rolety, które osłonią wnętrze przed nadmiarem światła słonecznego i przegrzaniem. Rolety Geom są specjalnie przygotowane do okien tej marki, dzięki czemu pasują do nich idealnie. Wśród nich dostępne są materiały w różnych kolorach oraz również rolety zaciemniające, za pomocą których można uzyskać w pomieszczeniu upragniony cień.

W ofercie marki Geom znajdują się również drzwi wewnętrzne. Zostały tak zaprojektowane, aby jednocześnie pasować do wnętrz urządzonych klasycznie i nowocześnie. Możesz wybierać spośród drzwi pełnych i wyposażonych w szyby, ułożone w różnych układach. Zwróć także uwagę na szklane drzwi przesuwne, wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, które wprowadzają loftowy klimat do pomieszczeń.