Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

Form

Słowo, które najmocniej kojarzy się z marką Form to przechowywanie. Przedmioty należące do tej serii służą utrzymywaniu porządku w różnych pomieszczeniach – od schowków, przez garderobę po pokój dziecięcy i sypialnię. Korzystając z wyrobów marki Form uporządkujesz rozmaite przedmioty oraz zaoszczędzisz przestrzeń użytkową w takich pomieszczeniach, jak garderoba czy domowy składzik.

Marka Form proponuje system budowy szaf, który jest funkcjonalny i praktyczny. Na przygotowanych stelażach rozmieszcza się szuflady, półki i drążki, według indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz samodzielnie zaprojektować wnętrze szafy, z którego wygodnie będzie się korzystać. Szuflady i pojemniki umieszczane są na specjalnych prowadnicach, gwarantujących płynne wysuwanie. Tego typu szafy sprawdzą się nie tylko jako garderoby – znajdą również zastosowanie w piwnicy, magazynie czy spiżarni. W zależności od charakteru pomieszczenia możesz dobrać odpowiednie drzwi, na przykład z lustrem, lub pozostawić szafę otwartą.

Pojemniki i organizery z tworzywa sztucznego mogą stanowić uzupełnienie szaf lub funkcjonować samodzielnie. Dzięki transparentnym kolorom szybko rozpoznasz poszukiwaną zawartość. Pojemniki z plastiku są lekkie i łatwe do utrzymania w czystości. Marka Form proponuje również dekoracyjne, kartonowe pudła w rozmaitych rozmiarach w różne wzory, które świetnie nadają się do przechowywania ubrań i innych przedmiotów, w tym zabawek w pokoju dziecięcym.

W ofercie marki Form znajdują się również gotowe regały doskonale nadające się do przechowywania ciężkich przedmiotów w magazynach, warsztatach i garażach. Meble dostępne są w różnych wymiarach i z różna ilością półek. Wysokość półek można dobierać według potrzeb, przykręcając je w wybranym miejscu. Dzięki temu wygospodarujesz przestrzeń nawet na bardzo duże przedmioty.