Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

Diall

Marka Diall dostarcza rozmaite akcesoria niezbędne w czasie remontu oraz do majsterkowania. Wśród nich znajdują się produkty, które warto posiadać, przygotowując się do modernizacji mieszkania, a także do prac konserwatorskich w ogrodzie. Są to małe, lecz niezwykle istotne elementy, których nie może zabraknąć w skrzynce elektryka, budowlańca czy majsterkowicza.

Wśród produktów Diall dostępne są produkty potrzebne do poprawnego wykonania instalacji elektrycznej. Znajdziesz wśród nich różnego rodzaju gniazda, które umożliwiają podpięcie rozmaitych sprzętów do sieci elektrycznej. Estetyczne ramki i łączniki pozwolą Ci atrakcyjnie wykończyć elementy wyjściowe. Marka Diall oferuje także produkty do montażu oświetlenia, na przykład transformatory i zasilacze oraz oprawy halogenowe i żarówki. Oprawy podszafkowe sprawdzą się w kuchni, dyskretnie oświetlając blat roboczy.

Jeśli planujesz malowanie, możesz również zaopatrzyć się w produkty Diall, które ułatwią Ci to zadanie. Zaczynając od mas szpachlowych i podkładów gruntujących, przez pędzle i wałki, po różne przydatne akcesoria, takie jak kuwety i folia malarska. Dzięki niej będziesz mógł zabezpieczyć elementy stolarki okiennej i drzwiowej, a także meble przez rozpoczęciem malowania. Pędzle i wałki przeznaczone do różnych rodzajów farb sprawdzą się nie tylko we wnętrzach – będą przydatne również do prac konserwatorskich w ogrodzie, które będą wymagać stosowanie lakierów do drewna i emalii do metalu.

Na zakończenie remontu zadbaj o detale. Stosując sylikon zabezpieczysz szczeliny przed dostępem wody, a listwy wykończeniowe ułatwią przytwierdzanie wykładzin do posadzki. W trakcie prac stosuj rękawice ochronne marki Diall, aby zabezpieczyć dłonie przed urazami.