Sklep Budowlany Castorama: Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 13

Blyss

Marka Blyss oferuje produkty związane z ogrzewaniem oraz chłodzeniem powietrza. Aby w Twoim domu panowała odpowiednia temperatura oraz przyjemna atmosfera, twórcy tej marki zaprojektowali szereg przedmiotów do instalacji grzewczej, chłodniczej oraz akcesoria z nimi związane.

W ofercie marki Blyss znajdują się zestawy do ogrzewania podłogowego. Dzięki nim podłoga jest zawsze przyjemnie ciepła, co jest szczególnie przyjemne w zimie oraz przez cały rok w łazience. Wykonując instalację grzewczą i kominkową możesz skorzystać z wentylatorów, które będą rozprowadzać ciepłe powietrze po całym domu i odprowadzać powietrze na zewnątrz.

W sezonie grzewczym przydatne będą akcesoria kominkowe marki Blyss, ułatwiające utrzymanie kominka w porządku. Estetyczne zestawy kominkowe są przydatne nie tylko do porządków, ale także dobrze prezentują się ustawione nieopodal paleniska. Do większego sprzątania przyda się odkurzacz kominkowy z tej serii.

Podczas upałów miło jest skorzystać z dobrego wentylatora lub klimatyzacji. Wśród produktów Blyss znajdziesz rozmaite rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb oraz wielkości przestrzeni, które pomogą Ci przetrwać upały. Możesz wybierać spośród rozmaitych wentylatorów, a także klimatyzatorów stacjonarnych i przenośnych.

Marka Blyss oferuje również produkty przydatne, jeśli powietrze w Twoim domu jest zbyt wilgotne lub za suche. Jeśli suche powietrze męczy drogi oddechowe Twoje i dzieci, możesz wykorzystać nawilżacz powietrza dla poprawy jego jakości. Zaś osuszacze powietrza pomogą walczyć z wilgocią w łazienkach, piwnicach i innych pomieszczeniach.